Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálnych sieťach: 

Navigácia

O nás
Partnerstvo

Partnerstvo

V abecednom poradí

AP&P Consulting s.r.o.

  • Dodávateľské spracovanie miezd a personalistiky.
  • Software pre mzdy a personalistiku.
  • Diskrétne mzdové obálky.

AV Institut s.r.o.

AV Institut, s. r. o., je neštátne zdravotnícke zariadenie, personálna agentúra, audítorská a poradenská spoločnosť, ktorá komplexne rieši zamestnávanie osôb so zdravotným postihnutím, ďalej len „OZP“ na otvorenom trhu práce.

V oblasti pracovného lekárstva poskytuje audity pracovných príležitostí pre OZP, recruitment a súvisiace HR procesy v oblasti zamestnávania OZP, bilančnú a pracovnú diagnostiku, dni zdravia a kurzy prvej pomoci.

Organizuje eventy a odborové konferencie z oblasti manažmentu a zdravotníctva. Edukuje komerčné spoločnosti vzdelávacími programami šitými na mieru. 

AV Institut, s. r. o., je prevádzkovateľom portálu www.praceozp.cz

Business Institut s.r.o.

Business Institut je najväčšou MBA školou v Českej republike a na Slovensku, poskytujúcou kvalitné a prestížne vzdelanie v 12 študijných programoch. Každý program je zostavený unikátne v súlade s najnovšími trendmi v jednotlivých odboroch a zameriava sa na kľúčové problematiky jednotlivých oblastí, pričom presahuje do sféry praktického využitia. Výučbu zabezpečujú poprední odborníci s mnohoročnými praktickými skúsenosťami v danom odbore, ktorí sú ochotní priniesť do výučby i individuálne vyžiadané témy a konzultovať so študentmi problémy z ich vlastnej firemnej praxe. Každý študent môže nad rámec svojho štúdia navštevovať lektorské stretnutia z iných programov a môžu tiež zdarma navštevovať blokové moduly, coffee breaky a prednášky vedené známymi osobnosťami.

EMPIRE CZ s.r.o. – Jazyková škola

Sme jazyková škola so špecializáciou na výučbu angličtiny. Naše jazykové kurzy sú zamerané na rozprávanie a porozumenie. Používame medzinárodné licencované metódy (Direct method for English, EMPIRE method), vďaka ktorým sú naše hodiny živé, praktické a efektívne. Môžete si vybrať z mnohých kurzov angličtiny pre verejnosť alebo individuálne štúdium angličtiny. Ďalej sa tiež špecializujeme na výučbu angličtiny vo firmách.

Jasanská & Co.

Advokátska kancelária, ktorá už od roku 2005 poskytuje právne služby a poradenstvo ako národným tak medzinárodným spoločnostiam so zameraním na nasledujúce oblasti

  • mediálne právo (autorské právo, ochranné známky, pravidlá hospodárskej súťaže a spotrebiteľské právo, ochrana osobnosti a ochrana mena a povesti právnických osôb…)
  • pracovné právo (uzatváranie pracovného pomeru až po jeho ukončovanie, problematika pracovnej zmluvy, uplatňovanie nárokov z neplatných právnych rokovaní, zamestnanecké benefity, BOZP a všetky iné inštitúty súvisiace s pracovným pomerom)
  • obchodné právo (kúpa, založenie alebo zrušenie spoločnosti, poradenstvo pri riešení korporátnych otázok, spisovanie a uzatváranie obchodných zmlúv, atď.).

Advokátska kancelária zastupuje ako medzinárodne a české spoločnosti, tak fyzické osoby. Okrem praktických skúseností v obore ponúka spoľahlivosť, férový prístup a pochopenie potrieb klienta. Ako jediná advokátska kancelária v Českej republike drží environmentálnu značku pre ekologicky šetrnú službu.

Kontis s.r.o. - Human Resource Management

Kontis poskytuje komplexné IT produkty a služby pre riadenie ľudských zdrojov a e-learning.

MMI s.r.o.

Dodávateľ softwarovej podpory a IT riešenie pre všetky oblasti riadenia ľudských zdrojov.

People Elements

Sme poradenská a vzdelávacia agentúra, zameraná na neustále hľadanie praktických a inovatívnych riešení pre našich klientov. People Elements tvorí tím skúsených konzultantov a inšpiratívnych ľudí, ktorí prinášajú firmám a jednotlivcom riešenia so skutočnou hodnotou.

Medzi naše najžiadanejšie produkty patria vzdelávacie a poradenské programy. Naše portfólio je obohatené viacerými inovatívnymi témami a produktami ako napríklad svetovo uznávaný certifikovaný workshop Drive, The Rocket Model workshop, horse koučing.

Simple Talent

Úlohou portálu je pripravovať relevantné témy z oblasti riadenia ľudských zdrojov, ktoré sú zaujímavé pre HR špecialistov. Simple Talent ponúka nápady, riešenia a podnety na základe skúseností od ľudí z praxe. Redaktori Simple Talent pripravujú originálny obsah a poskytujú najaktuálnejšie informácie, zaujímavosti, skúsenosti takým spôsobom, ako sú poskytované prostredníctvom lokálnych a globálnych médií. HR manažéri môžu na Simple Talent portáli nájsť množstvo zaujímavých a aktuálnych informácií o nových trendoch, tipy a triky pre každodennú prácu a zoznam väčšiny významných personálnych udalostí na Slovensku a v Českej republike.

The Prague Post Expat Services

The Prague Post je prestižný anglicko-jazyčný týždeník, ktorý už viac ako 20 rokov poskytuje svojím čitateľom kvalitné a nezavislé spravodajstvo z Českej republiky a stredoeuropského regiónu. Vďaka svojej povesti a tradícií sa stal neoddeliteľnou súčasťou firiem, verejných inštitúcií, diplomatických úradov, škôl, hotelov a domácností.
Na základe dlhoročných skúseností v oblasti zamestnávania cudzincov sa spoločnosť Prague Post s.r.o. rozhodla ponúknuť svoje služby aj širokej verejnosti. V súčastnosti tak Prague Post s.r.o. poskytuje asistenciu pri riešení rôzných životných situáciach klientov, ktorí si zvolili Českú republiku za svoj domov.