Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálnych sieťach: 

Navigácia

Pre uchádzačov

V rámci produktov a služieb pre kandidátov Vám ponúkame riešenie konkrétnych problémov a potrieb súvisiacich s Vašou profesijnou kariérou a pracovnými vzťahmi.

Súčasťou  tejto sekcie je i DRILL Poradňa, kde môžete nájsť mnoho zaujímavých informácií a odkazov, ktoré Vám pomôžu pri získaní pracovného miesta či pri riešení iných situácií vo Vašej profesijnej kariére.

 

Prečo s nami alebo čo od nás môžete očakávať

Porozumieme Vašim cieľom, potrebám a požiadavkám 

Na začiatku celého procesu si s Vami ujasníme Vaše predstavy, plány a očakávania a spoločne si nastavíme a odsúhlasíme spôsob vzájomnej spolupráce a komunikácie.

Predstavíme Vám jedine odpovedajúce pracovné ponuky

Predstavíme Vám jedine tie pracovné ponuky, ktoré budú v súlade s Vašim pracovným profilom, s Vašimi požiadavkami a očakávaniami.

Vyhľadáme aktívne vhodné pracovné pozície

Budeme pre Vás cielene vyhľadávať vhodné pracovné pozície a aktívne oslovovať našich zákazníkov ohľadne možnosti Vášho uplatnenia.

Pripravíme Vás na prijímacie pohovory a assessment centrá

Zodpovedne Vás pripravíme na stretnutia s potencionálnymi zamestnávateľmi. Pomôžeme Vám zostaviť alebo upraviť Vaše CV a poskytneme Vám poradenstvo pre úspešné zvládnutie celého výberového procesu.

Poskytneme Vám spätnú väzbu a podporu pri vyjednávaní

Budeme Vám priebežne poskytovať pravdivú a otvorenú spätnú väzbu a preberať Vaše výsledky vo výberových procesoch a navrhovať prípadné zlepšenia.  Poskytneme Vám poradenstvo pri vyjednávaní podmienok Vášho odmeňovania a benefitov.

Zostaneme s Vami v kontakte

Poskytneme Vám podporu pri nástupu do nového zamestnania a priebežne budeme monitorovať proces Vašej adaptácie.

Sprostredkujeme Vám pracovno-právny servis

V prípade potreby, sprostredkujeme Vám pomoc niektorej renomovanej právnej kancelárie.

Všetko jedine s Vašim súhlasom

Dôsledne chránime Vaše osobné údaje a dbáme na dôvernosť našej komunikácie. Vaše CV nikdy neprezentujeme bez Vášho súhlasu.

Pomôžeme Vám nájsť zmysluplné pracovné uplatnenie, ktoré Vám poskytne priestor pre realizáciu, ak už sú Vaše plány a ciele veľké či malé.