Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálnych sieťach: 

Navigácia

Pre uchádzačov
DRILL priprava a revízia životopisu

DRILL príprava a revízia životopisu

Váš životopis je Vašou vizitkou. Je to prvá informácia, ktorú potenciálny zamestnávateľ vidí a na základe ktorej sa rozhoduje, či Vás pozve na prijímací pohovor alebo nie. Životopis je najdôležitejší dokument vo Vašej snahe nájsť to najlepšie zamestnanie. Z toho dôvodu je potrebné venovať maximálnu pozornosť jeho príprave a napísaniu.

Aj motivačný list, ktorým svoj životopis uvádzate a v ktorom popisujete dôvody svojej žiadosti o konkrétne miesto je veľmi dôležitý. Dá sa ním veľa pokaziť, ale tiež je možné jeho pomocou výrazne zlepšiť Vaše šance.

Podrobné návody, ako napísať správne list a životopis, ktoré zaujmú, čo nevynechať a čoho sa, naopak, vyvarovať, nájdete v kapitolách Ako správne napísať motivačný list a Ako správne napísať životopis.

Ak sa však domnievate, že Vaše štylistické schopnosti nie sú pre perfektne napísaný životopis, prípadne motivačný list dostatočné, obráťte sa s dôverou na našich konzultantov, ktorí majú v príprave dokumentov potrebných pri hľadaní nového miesta rozsiahle skúsenosti a radi Vám pomôžu. Súčasne môžu Váš motivačný list a životopis pripraviť takpovediac “na kľúč”, samozrejme, s využitím podkladov a údajov, ktoré poskytnete. Nie je sa za čo hanbiť. Nie každý je “rodený spisovateľ” alebo len nemáte v písaní životopisu potrebnú prax. Bola by škoda nebyť pozvaný na pohovor a nedostať tak šancu uchádzať sa o vytúženú pozíciu len preto, že nebolo možné Vaše odborné predpoklady vo Vašom životopise odhaliť. Naši konzultanti poznajú veľmi dobre náležitosti vyžadované alebo očakávané pri prijímacom riadení zo strany pracovníkov útvarov ľudských zdrojov. Naši konzultanti majú prax tiež ako vedúci zamestnanci v renomovaných spoločnostiach a teda poznajú problematiku náboru zamestnancov i z pozície manažérov, ktorí si do svojho teamu vhodných kandidátov vyberajú. Môžu Vám tak poskytnúť neoceniteľné rady i z „druhej strany“.

Ponúkame Vám:

  • Napísanie motivačného listu.
  • Napísanie štruktúrovaného životopisu pre všetky oblasti priemyslu, obchodu a služieb, prípadne štátnej správy, a pre všetky fáze Vašej kariéry. Zostavíme vhodný životopis ako pre čerstvých absolventov stredných a vysokých škôl, tak i pre skúsených manažérov s dlhoročnou praxou alebo pre členov predstavenstiev a dozorčích rád.
  • Zostavenie a napísanie Vášho skráteného profesijného životopisu pre využitie na Vašich webových stránkach, v prezentáciách či pre účely konferencií a seminárov.
  • Revíziu a korekciu Vami napísaného motivačného listu či životopisu.
  • Napísanie ďalších materiálov vyžiadaných Vašim potenciálnym zamestnávateľom, napr. zoznam referencií, zoznam publikácií, projektov atd. To sa, samozrejme, nevzťahuje na spracovanie prípadových štúdií alebo podobných odborných materiálov, ktorými si Váš potenciálny zamestnávateľ chce otestovať Vaše odborné znalosti. Také materiály musia byť, samozrejme, len Vaša práca.

Motivačný list, životopis i ostatné vyžadované materiály Vám doručíme vo Vami zvolenom formáte, prípadne kvalitne vytlačené vo Vami určenom počte kópií. Spôsob doručenia elektronickej verzie záleží opäť len na Vás (e-mail, CD, USB token, floppy).

Chcete sa dozvedieť viac?

Radi Vám odpovieme na všetky otázky. Vyplňte prosím aj Vaše kontaktné údaje.

Položky označené hviezdičkou (*) je nutné vyplniť.
Je nutné vyplniť aspoň jedno z polí Email a Telefón.

Meno*:
Email:
Telefón:
Správa*:
Opíšte kód*:
Iný obrázok!
Kontrolný kód: