Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálnych sieťach: 

Navigácia

Pre zákazníkov
DRILL Background Check

DRILL Background Check

DRILL Background Check doplňuje všetky druhy služieb v oblasti náboru zamestnancov a je vhodné používať ho pri vyhľadávaní zamestnancov na pozície, pri ktorých sa predpokladá pridelenie rozsiahlych právomocí, ktoré predstavujú zvýšené riziko a potenciálne môžu byť zneužité proti zamestnávateľovi. Cieľom je získať dostatočné množstvo overených informácií o zamestnancovi alebo kandidátovi, ktorého prípadná nelojálnosť by mala pre spoločnosť vážne dôsledky a znamenala by rozsiahlu finančnú alebo inú škodu.

Produkt DRILL Background Check vhodne doplňuje všetky druhy služieb v oblasti náboru zamestnancov, najmä DRILL Executive Search, DRILL Recruitment a DRILL Try & Hire. Túto službu Vám odporúčame využiť predovšetkým pri vyhľadávaní zamestnancov na pozície, pri ktorých sa predpokladá pridelenie rozsiahlych právomocí, ktoré predstavujú zvýšené riziko a môžu byť potenciálne zneužité proti zamestnávateľovi. Medzi tieto činnosti patria najmä manipulácia s hotovosťou, vykonávania a schvaľovanie finančných operácií, prístup k obchodným a strategickým informáciám, bankovým účtom, osobným údajom apod. Jedná sa teda predovšetkým o pozície v oblasti financií, strategického nákupu, bezpečnosti, práva a vrcholového vedenia spoločnosti.

Okrem toho môžete používať produkt DRILL Background Check i na pravidelné preverovanie lojality, bezúhonnosti a spoľahlivosti zamestnancov na kľúčových pozíciách.

Cieľom je získať dostatočné množstvo overených informácií o zamestnancovi alebo kandidátovi, ktorého prípadná nelojálnosť by mala pre spoločnosť vážne následky a znamenala by rozsiahlu finančnú škodu, a identifikovať rizikové faktory, ktoré by mohli zamestnanca k prípadnej nelojálnosti motivovať.

Overenie vyžadujú najmä nasledujúce oblasti:

  • Majetkové a finančné pomery.
  • Vydierateľnosť.
  • Referencie a hodnotenia bývalých zamestnávateľov.
  • Údaje uvedené v životopise.
  • Povesť v mieste bydliska.
  • Záľuby.
  • Inklinácia k negatívnym a návykovým činnostiam, napr. patologickému hráčstvu apod.

Konkrétny postup a rozsah previerky je vždy veľmi individuálny a líši sa podľa ohodnoteného rizika, pracovnej pozície a požiadaviek spoločnosti.

Všetky aktivity v rámci produktu DRILL Background Check sa vykonávajú s využitím verejných a legálnych zdrojov a vždy so súhlasom uchádzača alebo zamestnanca.

Chcete sa dozvedieť viac?

Radi Vám odpovieme na všetky otázky. Vyplňte prosím aj Vaše kontaktné údaje.

Položky označené hviezdičkou (*) je nutné vyplniť.
Je nutné vyplniť aspoň jedno z polí Email a Telefón.

Meno*:
Email:
Telefón:
Správa*:
Opíšte kód*:
Iný obrázok!
Kontrolný kód: