Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálnych sieťach: 

Navigácia

Pre zákazníkov
DRILL Recruitment Software

DRILL Recruitment Software

Je komplexné automatizované riešenie procesov vyhľadávania a náboru zamestnancov, ktoré rieši administráciu životopisov so stálym priradením k vypísanej pozícii, mailovú komunikáciu s kandidátmi a umožňuje tiež vybudovať databázu predvybraných kandidátov pre budúce oslovenie s triedením podľa kompetencií. Poskytne Vám širokú škálu štatistík a ďalšie funkčné špecifikácie.

Produkt DRILL Recruitment Software je komplexné automatizované riešenie procesu vyhľadávania a náboru zamestnancov. Toto riešenie poskytuje rovnaký kvalitatívny skok, akým bol presun v administrácii náboru z listov a inzercie v novinách na inzerciu na job serveroch s odpoveďami do e-mailu. Tento intuitívne ovládaný software rieši ako základnú administráciu životopisov so stálym priradením ku vypísanej pozícii a e-mailovú komunikáciu s kandidátmi, tak i oblasti, o ktorých ste možno len premýšľali. Jedná sa napríklad o databázu Vami predvybraných kandidátov pre budúce oslovenie s triedením podľa kompetencií, širokú škálu štatistík a ďalšie.Zásadnou výhodou je možnosť prístupu pre líniových manažérov do celého procesu. Môžu teda vidieť všetky životopisy kandidátov, Vaše poznámky a hodnotenia kompetencií, status jednotlivých kandidátov a ďalšie skutočnosti. Môžu … pokiaľ im, samozrejme, pridelíte prístupové práva. Detailný popis všetkých funkcií a názornú ukážku DRILL Recruitment Software Vám radi na požiadanie predvedú naši konzultanti, ktorí Vám tiež pomôžu so stratégiou nasadenia software, implementáciou, zaškolením a následnou podporou.

Pokiaľ by ste však s recruitmentem nechceli mať „žiadne“ starosti, môžete nábor zamestnancov nechať úplne na nás – naše produkty DRILL Executive Search, DRILL Recruitment, DRILL Assessment Center, DRILL Try & Hire, DRILL HR Outsourcing a DRILL Temporary.

Chcete sa dozvedieť viac?

Radi Vám odpovieme na všetky otázky. Vyplňte prosím aj Vaše kontaktné údaje.

Položky označené hviezdičkou (*) je nutné vyplniť.
Je nutné vyplniť aspoň jedno z polí Email a Telefón.

Meno*:
Email:
Telefón:
Správa*:
Opíšte kód*:
Iný obrázok!
Kontrolný kód: