Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálnych sieťach: 

Navigácia

Pre zákazníkov
DRILL Government

DRILL Government

Je špecifický produkt pre vyhľadávanie a umiestňovanie zamestnancov v štátnej správe, samospráve i v regionálnych úradoch a inštitúciách s automatickým preverovaním bezúhonnosti, spoľahlivosti a lojality i s vykonaním psychodiagnostických testov.

DRILL Government je špecifický produkt pre vyhľadávanie a umiestňovanie zamestnancov v štátnej správe, samospráve i v regionálnych úradoch a inštitúciách . Základom sú vyhľadávacie produkty DRILL Executive Search a DRILL Recruitment (primárne určené pre komerčné subjekty), ktoré sú modifikované tak, aby vyhovovali špecifickým požiadavkám na vzdelanie, kvalifikáciu, odbornosť, morálne i osobnostné charakteristiky zamestnancov požadovaných v úradoch a inštitúciách štátnej správy a samosprávy.

Pri vyhľadávaní a obsadzovaní zamestnancov pomocou produktu DRILL Government navyše dostávate k dispozícii špeciálneho konzultanta so znalosťou problematiky štátnej správy a dobrou orientáciou na trhu pracovných síl v tejto oblasti.

Ďalším špecifikom produktu je automatické preverovanie bezúhonnosti, spoľahlivosti a lojality kandidátov i vykonanie psychodiagnostických testov s pomocou produktov DRILL Background Check a DRILL Psychological Testing.

Chcete sa dozvedieť viac?

Radi Vám odpovieme na všetky otázky. Vyplňte prosím aj Vaše kontaktné údaje.

Položky označené hviezdičkou (*) je nutné vyplniť.
Je nutné vyplniť aspoň jedno z polí Email a Telefón.

Meno*:
Email:
Telefón:
Správa*:
Opíšte kód*:
Iný obrázok!
Kontrolný kód: