Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálnych sieťach: 

Navigácia

Pre zákazníkov
DRILL Support Process Outsourcing
DRILL Office Management Outsourcing

DRILL Office Management Outsourcing

Outsourcing administratívnych a kancelárskych činností je dobrým riešením, zaisťujúcim nielen vyšší výkon a kvalitu práce, ale najmä úsporu mzdových nákladov. V rámci tohto produktu Vám zabezpečíme zavedenie štruktúrovaného administratívneho systému i zabezpečenie všetkých organizačných, prevádzkových, kancelárskych, sekretárskych a asistentských služieb, vrátane facility managementu.

Administratívne a kancelárske činnosti sú ďalšie aktivity, pre ktoré stále viac spoločností volí outsourcingové riešenie. Okrem už zmienených všeobecných dôvodov pre outsourcing podporných a doplnkových činností považujeme za podstatné uviesť ešte jeden, ktorý je v tomto prípade veľmi často citovaný.

Väčšina spoločností má pevne stanovené pravidlá pre odmeňovanie svojich zamestnancov tak, aby podnecovala ich iniciatívu a výkonnosť a maximálne využívala ich odborné znalosti a predpoklady na plnenie úloh. Konkrétna výška a diferenciácia miezd reflektuje náročnosť úloh plnených jednotlivými útvarmi a zamestnancami. Súčasťou systému odmeňovania býva i pravidelné (obvykle ročné) hodnotení a s ním spojená úprava miezd. Kým v prípade kľúčových manažérskych a odborných pozícii odráža mzdový nárast nielen konkrétne pracovné výsledky a dôležitosť príslušného zamestnanca pre spoločnosť, ale tiež situáciu na trhu pracovných síl v danom odbore, v prípade administratívnych zamestnancov je takýto postup ťažko možný. Často teda dochádza k situácii, že mzdy zamestnancov v administratíve rastú rovnakým alebo podobným tempom ako v ostatných profesiách. Dôvodom je samozrejme pravidelný nediferencovaný nárast miezd v spoločnosti , obvykle vyjadrený v percentách, prípadne vztiahnutý k inflácii. Spoločnosti majú tiež obavy, čiastočne oprávnené, že príliš veľká diferenciácia v nárastoch miezd v jednotlivých skupinách zamestnancov by viedla k sociálnej nespokojnosti. Dôsledkom je potom skutočnosť, že dlhoroční administratívny zamestnanci dosahujú proti trhu vysoké mzdy, aj keď sa obsah ch práce ani ich výkony nezmenili a ani sa nezmenila situácia na trhu práce v ich segmente.

Outsourcing administratívnych a kancelárskych činností je dobrým riešením, zaisťujúcim nielen vyšší výkon a kvalitu práce, ale najmä úsporu mzdových nákladov.

V rámci produktu DRILL Office Management Outsourcing Vám sme schopní zabezpečiť nasledujúce činnosti:

 • Zavedenie štruktúrovaného administratívneho systému.
 • Zaistenie každodenného chodu Vašich kancelárií. 
 • Zaistenie chodu recepcie.
 • Čiastočnú alebo úplnú administratívnu podporu vedenia spoločnosti, prípadne ďalších zamestnancov.
 • Sekretárske a asistentské služby, vedenie diára, dohadovanie schôdzok.
 • Tvorbu reportov a prezentácií.
 • Prípravu podkladov a vedenie dokumentácie.
 • Organizáciu meetingov a porád.
 • Organizačné zaistenie služobných ciest.
 • Zaistenie facility managementu.
 • Preklady a tlmočnícke služby.
 • Ďalšie administratívne činnosti súvisiace s chodom Vašich kancelárií napr. objednávanie kancelárskych potrieb, zakladanie dát do databáz a ďalšie.

Chcete sa dozvedieť viac?

Radi Vám odpovieme na všetky otázky. Vyplňte prosím aj Vaše kontaktné údaje.

Položky označené hviezdičkou (*) je nutné vyplniť.
Je nutné vyplniť aspoň jedno z polí Email a Telefón.

Meno*:
Email:
Telefón:
Správa*:
Opíšte kód*:
Iný obrázok!
Kontrolný kód: