Česky
Slovensky
English
Polski
Sledujte nás na sociálnych sieťach: 

Navigácia

DRILL Riadenie výkonu/KPI

Riadenie výkonu je jedným z kľúčových HR procesov v každej spoločnosti. Pomôžeme Vám definovať optimálny systém pre Vašu spoločnosť tak, aby ste prostredníctvom správne nastaveného systému riadenia výkonu podporovali naplnenie Vašich strategických cieľov spoločnosti.

Naučíme Vás správne definovať plán výkonu, a na tento plán výkonu stanoviť KPI - Key Performance Indicators tak, aby tieto KPI dokázali objektívne merať pracovný výkon zamestnancov. Na základe výsledkov jednotlivých KPI sme schopní rozdeliť Vašich zamestnancov do skupín „high-performers, standard-performers a low-performers“, a k týmto skupinám následne pristupovať diferencovaným spôsobom. Pomôžeme Vám prepojiť systém KPI s Vašimi ďalšími HR systémami, napr. so systémom odmeňovania, rozvoja a motivácie zamestnancov.

Vďaka DRILL Riadeniu výkonu/ KPI získate nástroj na priebežné sledovanie výkonu Vašej spoločnosti. Súčasťou produktu môže byť aj rozvoj Vašich manažérov v oblasti vedenia hodnotiacich a rozvojových rozhovorov s podriadenými zamestnancami.

Chcete sa dozvedieť viac?

Radi Vám odpovieme na všetky otázky. Vyplňte prosím aj Vaše kontaktné údaje.

Položky označené hviezdičkou (*) je nutné vyplniť.
Je nutné vyplniť aspoň jedno z polí Email a Telefón.

Meno*:
Email:
Telefón:
Správa*:
Opíšte kód*:
Iný obrázok!
Kontrolný kód: